Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pl: Trwa generowanie obrazków. Proszę spróbować za chwilę.

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.
