Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Local
ru: Локально

en: About
ru: Информация

en: - Disabled -
ru: - Отключено -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ru: Генерация изображения. Попробуйте вскоре.

en: Error generating image.
ru: Ошибка генерации изображения.
