Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Local path
sv: Lokal sökväg

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sv: Bildgenerering pågår. Försök igen om en liten stund.

en: Error generating image.
sv: Fel vid generering av bild.
