Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: Stream name
uk: Ім'я потоку

en: Stream description
uk: Опис потоку

en: Local path
uk: Локальний шлях

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Виконується генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.
