Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Local
vi: Cục bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image generation in progress. Try again shortly.
vi: Đang thực hiện quá trình tạo ảnh. Xin vui lòng thử lại.

en: Error generating image.
vi: Gặp lỗi khi tạo ảnh.
