Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image generation in progress. Try again shortly.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པས། ཅུང་ཙམ་གྱི་རྗེས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Error generating image.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།
