Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Local
da: Lokal

en: About
da: Om

en: Local path
da: Lokal sti

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
da: Billedoprettelse i gang. Prøv igen om et øjeblik.

en: Error generating image.
da: Fejl ved generering af billede.
