Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Local
de: Lokal

en: About
de: Über

en: Stream name
de: Streamname

en: Stream description
de: Streambeschreibung

en: Local path
de: Lokaler Pfad

en: - Disabled -
de: - Deaktiviert -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
de: Bildgenerierung läuft gerade. Bitte in Kürze wieder versuchen.

en: Error generating image.
de: Fehler beim Erzeugen des Bilds.

en: My Awesome Module
de: Mein großartiges Modul
