Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fi: Kuvanluonti käynnissä. Yritä uudelleen hetken kuluttua.

en: Error generating image.
fi: Virhe kuvan luonnissa.
