Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Local
fr: Locale

en: About
fr: À propos

en: Local path
fr: Chemin local

en: - Disabled -
fr: - Désactivé -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fr: La génération d'image est en cours. Essayer à nouveau un peu plus tard.

en: Error generating image.
fr: Erreur de génération d'image.
