Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: About
gl: Información

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
gl: Xeración de imaxes en marcha. Ténteo de novo en breve.

en: Error generating image.
gl: Erro o xerar a imaxe.
