Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Local path
hu: Helyi útvonal

en: - Disabled -
hu: - Tiltott -

en: Image generation in progress. Try again shortly.
hu: A kép előállítása folyamatban van. Érdemes rövid idő múlva újrapróbálni.

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.
