Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: About
pt: Sobre

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pt: Geração de imagem em curso. Tente novamente em breve.

en: Error generating image.
pt: Erro ao gerar a imagem.

en: My Awesome Module
pt: O Meu Módulo Fantástico
