Streamy (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Local
tr: Yerel

en: About
tr: Hakkında

en: Image generation in progress. Try again shortly.
tr: Resim oluşturma işlemi sürüyor. Lütfen az sonra tekrar deneyin.

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.
