Strikethrough Options (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: N/A
id: T/T

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Black
id: Hitam

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Date part order
id: Urutan bagian tanggal
