Strikethrough Options (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
