Strikethrough Options (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Red
sv: Röd

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Black
sv: Svart

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Date part order
sv: Ordningsdel för datum
