Strikethrough Options (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí
