Strikethrough Options (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
