Strikethrough Options (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Red
fr: Rouge

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Black
fr: Noir

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs

en: Date part order
fr: Ordre des fragments de date
