Strikethrough Options (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: N/A
gl: N/D

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: About
gl: Información
