Strikethrough Options (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: N/A
th: ไม่มี

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
