Strikethrough Options (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: N/A
uk: Н/Д

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Black
uk: Чорний

en: About
uk: Про модуль

en: Field types
uk: Типи полів

en: Date part order
uk: Послідовність складових дати
