Strikethrough Options (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Red
hu: Vörös

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Black
hu: Fekete

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Date part order
hu: Dátumrészek sorrendje
