Strikethrough Options (1.0.2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: N/A
no: &mdash;

en: Red
no: Rød

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Black
no: Sort

en: About
no: Om

en: Field types
no: Felttyper

en: Date part order
no: Rekkefølge for datodel
