Strikethrough Options (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Red
tr: Kırmızı

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Date part order
tr: Tarih kısmı sıralaması
