Strikethrough Options (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا

en: About
ug: ھەققىدە
