String (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Download
fr: Téléchargement

en: Export
fr: Exporter

en: Locale
fr: Localisation

en: Table
fr: Tableau

en: String
fr: Chaîne de caractères
