String (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Download
hu: Letölt

en: Export
hu: Exportálás

en: Locale
hu: Honosítás

en: Table
hu: Táblázat

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
