String (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Table
el: Πίνακας

en: String
el: Φράση

en: Testing
el: Δοκιμές
