String (1.2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Export
be: Экспарт

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Table
be: Табліца

en: String
be: Радок

en: Testing
be: Тэставанне
