String (1.2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
