String (1.2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Download
da: Hent

en: Export
da: Eksportér

en: Locale
da: Lokalitet

en: Table
da: Tabel

en: String
da: Tekst

en: Testing
da: Test

en: Run test
da: Kør test
