String (1.2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Locale
hi: लोकेल

en: Table
hi: तालिका

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Testing
hi: परिक्षण
