String (1.2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Export
pl: Eksportuj

en: Locale
pl: Język

en: Table
pl: Tabela

en: String
pl: Napis

en: Testing
pl: Testowanie

en: Run test
pl: Przeprowadź test
