String (1.2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Export
sq: Eksporto

en: Locale
sq: Gjuha

en: Table
sq: Tabela

en: String
sq: Vargu
