String (2.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Download
de: Herunterladen

en: Export
de: Exportieren

en: Locale
de: Spracheinstellung

en: Table
de: Tabelle

en: String
de: Zeichenkette

en: Testing
de: Testen

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management
