String (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Export
id: Ekspor

en: Locale
id: Lokal

en: Table
id: Tabel

en: String
id: Untai

en: Testing
id: Pengujian
