String (2.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Download
pt: Descarregar

en: Export
pt: Exportar

en: Locale
pt: Localização

en: Table
pt: Tabela

en: String
pt: Expressão

en: Testing
pt: Testando
