String (2.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Export
uk: Експортувати

en: Locale
uk: Мова

en: Table
uk: Таблиця

en: String
uk: Рядок

en: Testing
uk: Тестування
