String (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Export
vi: Xuất

en: Locale
vi: Bản địa

en: Table
vi: Bảng

en: String
vi: Chuỗi

en: Testing
vi: Kiểm tra
