String Overrides (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Enabled
be: Уключана

en: Source
be: Крыніца

en: Translations
be: Пераклады

en: Translation
be: Пераклад

en: Context
be: Кантэкст
