String Overrides (2.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: Source
de: Quelle

en: Translations
de: Übersetzungen

en: Translation
de: Übersetzung

en: Contexts
de: Kontexte

en: Context
de: Kontext

en: Context name
de: Kontextname
