String Overrides (2.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Enabled
gl: Activado

en: Original
gl: Orixinal

en: Source
gl: Orixe

en: Translations
gl: Traduccións

en: Translation
gl: Traducción

en: Contexts
gl: Contextos

en: Context
gl: Contexto
