String Overrides (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Enabled
he: מופעל

en: Source
he: מקור

en: Translations
he: תרגומים

en: Translation
he: תרגום

en: Contexts
he: הקשרים

en: Context
he: הקשר
