String Overrides (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Original
lt: Orginalas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Translations
lt: Vertimai

en: Translation
lt: Vertimas

en: Context
lt: Kontekstas
