String Overrides (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Original
nl: Origineel

en: Source
nl: Bron

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Translation
nl: Vertaling

en: Contexts
nl: Contexten

en: Context name
nl: Context-naam
