String Overrides (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Enabled
ro: Activat

en: Original
ro: Originală

en: Source
ro: Sursă

en: Translations
ro: Traduceri

en: Translation
ro: Traducere
