String Overrides (2.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Enabled
vi: Bật

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Original
vi: Gốc

en: Source
vi: Nguồn

en: Translations
vi: Các bản dịch

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Contexts
vi: Ngữ cảnh

en: Context
vi: Ngữ cảnh
