String Overrides (2.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
